Pełna księgowość Kraków

Biuro rachunkowe Rachmistrz usługę księgową jaką jest pełna księgowość dla firm z miasta Kraków i jego okolicy. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w rachunkowości oraz know-how oraz zaplecze infrastrukturalne, aby obsłużyć nawet największe podmioty w zakresie księgowości. Skrupulatnie i dokładnie ewidencjonujemy księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, obsługę handlowo-płacową. Realizujemy również takie usługi księgowe jak: deklaracje podatkowe, sprawozdania dla GUS, rozliczenia ZUS i inne. Wykonując rachunkowość, obsługujemy małe jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki, samorządy, a także duże przedsiębiorstwa. Jesteśmy biegli w przepisach i rozliczeniach między firmami polskimi i zagranicznymi. Pełna księgowość w biurze Rachmistrz to gwarancja solidnie prowadzonych ewidencji i sprawozdań.

pełna księgowość KrakówDo naszej pracy podchodzimy skrupulatnie i odpowiedzialnie, aby nie narażać Państwa na biurokrację większą niż konieczna! Dlatego oferowane przez nas usługi rachunkowe powinny spełniać Państwa wszelkie wymagania. Ponadto zapewniamy pomoc doradczą z zakresu rejestracji i przekształcania firm,  optymalizacji podatkowej i innych ważnych kwestii.


PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM

Pełna księgowość realizowane jest przez nas z wykorzystaniem najnowocześniejszych systemów informatycznych. Bezpieczeństwo Państwa poufnych danych to dla nas wszakże bardzo istotna kwestia. Priorytetem jest również skrupulatne i terminowe ewidencjonowanie danych księgowych za co bierzemy odpowiedzialność prawną w przypadku pełnej księgowości. Przy użyciu sprawdzonych i aktualnych narzędzi, programów sporządzamy dokumenty takie jak: rejestry VAT, deklaracje podatkowe, dokumenty kadrowo-płacowe i inne. Poniżej lista zawierająca fundamentalne usługi księgowe, które oferujemy:

  • księgi przychodów / rozchodów;
  • ryczałt ewidencjonowany;
  • księgi handlowe;
  • deklaracje podatkowe – elektronicznie;
  • obsługa kadrowo-płacowa;
  • rozliczenia z ZUS – przekaz elektroniczny;
  • sprawozdania wymagane przez GUS;
  • pełna księgowość dla firm;

Zobacz także: dobre biuro rachunkowe Kraków

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ FAQ

Czy Państwa biuro rachunkowe posiada konkretny cennik?

Tak, posiadamy konkretny cennik za usługi księgowe. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej.

Jak jest cena za prowadzenie księgi przychodów i rozchodów w biurze Rachmistrz?

Cena prowadzenia KPiR rozpoczyna się od 150zł za ilość 1-5 faktur i rośnie wraz z ilością księgowanych faktur.

Czy mają Państwo specjalną ofertę dla większych firm za pełną księgowość?

Tak cennik usług księgowych od 100 faktur miesięcznie jest indywidualny.

Jakie księgi rachunkowe obejmuje pełna księgowość?

Pełna księgowość obejmuje dzienniki, księgę główną, księgi pomocnicze, zestawienie obrotów i sald kont księgi głównej oraz sald pomocniczych, a także wykaz składników aktywów i pasywów.


3/5 - (4 votes)